HAKKIMIZDA

Vizyonumuz
Misyonumuz

VİZYON: Özel olarak tasarlanmış ürünler sunarak; az enerji tüketen, yüksek verimlik prensibiyle çalışan sistemler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
MİSYON: Soğutma sistemleri alanında ülke sınırları dışında da tanınmış bir dünya markası olmak.

Biz Kimiz ?

Soğutma Sistemleri Alanında hizmet veren firmamız 1995 ten bu yana binlerce mutlu müşteri portföyüne ulaştı. sadece satış değil satış sonrasıda verdiğimiz üstün hizmet alanımız ile müşterilerimizle olan ilişkimizide devam ettiren firmamız, aydın merkezlidir. Özellikle ege bölgesinde portföyünü büyüten firmamız yurt İçi ve yurtdışında büyük projelere imza atmış sektörünün lider firmalarından biridir. Soğuk Hava Deposunu oluşturan Panellerin, Kapıların ve  soğutma Cihazlarının üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır.
Ürünlerin üretildikten sonra tesise montajlarının yapımını ve montaj sonrasında oluşabilecek arızaların servis hizmetini deneyimli uzman ekibiyle sağlamaktadır. Sektörümüz Gıdaların Muhafazası olduğundan, almış olduğumuz sorumluluğun bilincindeyiz. Bu yüzden projelendirme sürecinden, satış sonrası servis hizmetine kadar bütün süreci iyi takip ediyoruz. projelerimizle ülkemiz ekonomisine ve istihdama daha büyük katkı sağlamayı amaçlıyor ve Sektördeki öncülüğümüzü korumayı hedefliyoruz.
 
0 +
ANAHTAR TESLİM PROJE
0
soğuk hava odası
0 +
Ticari Buzdolabı
0
MUTLU MÜŞTERİ
ArabicEnglishTurkish
WhatsApp Hattı
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?